Stříbrné náramky mají velké množství typů – vyberte si ten pravý pro vás

Stříbrný náramek na ruku dámský je krásným a velice působivým doplňkem, který může mít různá provedení, díky kterým se hodí ke každému stylu oblečení i ke každé příležitosti. Jedná se o jeden z nejzajímavějších a nejvíce pozornost upoutávajících dámských šperků, v jejich nabídce si vyberou všichni bez ohledu na věk nebo osobitý vkus. Pojďme se tedy podívat, jaké jsou možnosti a jak v nabídce získat potřebný přehled pro výběr.

Jednoduché i krásně zdobené

V dnešní době najdeme v klenotnictví a v různých obchodech se šperky opravdu velký výběr doplňků pro každou příležitost. Díky neutrální barvě stříbra, odolnému a přitom cenově dostupnému materiálu i množství různých designů jsou ideální universální ozdobou právě stříbrné řetízky na ruku. Ty mohou být jednoduché z nedekorovaného kovu nebo z řetízku i zdobené dalšími jinými prvky jako například:

  • Navlékací korálky
  • Přívěsky
  • Již vsazené drahé kameny

Z ozdobných řetízků máme na výběr z takových, které již mají danou trvalou podobu, ale i existují i zajímavé speciální řetízky, jež můžeme díky korálkům a přívěskům neustále upravovat podle našich představ. Korálky a přívěsky mohou být součástí balení nebo k samostatnému dokupování. Tyto doplňky nám umožnují nosit každý den stejný šperk, který ale bude pokaždé mírně upravený a tak bude působit vždy originálně a jedinečně.

Podle čeho vybírat?

Záleží na našem vkusu, který design se nám nejvíce líbí. Svou roli hraje ale i praktičnost – snadné zapínání a volba silnějšího náramku před tenkým stříbrným řetízkem velice usnadňuje každodenní nasazováním na ruku a minimalizuje riziko roztrhnutí nebo ztráty. Pokud vybíráte řetízek pro někoho blízkého, snažte se trefit do jeho vkusu podle šperků, jež už má, nebo vybrat takový kousek, který obdarovaného nějakým způsobem charakterizuje a vystihuje.